fbpx

Садовий заявляє, що Порошенко змусив НГ охороняти ратушу від активістів

Мер Львова Андрій Садовий заявляє, що залучити Нацгвардію та військову техніку до охорони Львівської міської ради 9 червня – це була команда президента Петра Порошенка.

Про це він розповів Садовий в інтерв’ю Українській правді.

“Я сам був шокований”, – каже Садовий про залучення обмундированих загонів Нацгвардії до охорони міськради, коли там 9 червня мав відбутися звіт Садового з привожу ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі, де через пожежу і обвал сміття загинуло три рятувальник і одна людина безвісти зникла.

“Напередодні увечері я отримав інформацію від спецслужб, що буде спроба захоплення Ратуші і спроби зірвати сесію. Я написав стандартного листа керівнику обласної поліції, керівнику СБУ, прокурору, губернатору: “Прошу вас забезпечити порядок”. Адже я не маю в підпорядкуванні міліції, спеціальних служб, як я мав вчинити?” – пояснює Садовий.

Він запевняє, що не просив залучати Нацгвардію, а це була команда президента.

“Після обіду того дня мені зателефонував президент і сказав, що це він дав команду керівнику Національної гвардії України максимально захистити Львівську міськраду.І я був здивований тим, що Нацгвардія у нас, виявляється, підпорядковується президенту”, – додав Садовий, який надав на прохання УП копію свого звернення до правоохоронних органів щодо забезпечення порядку.

Нагадаємо, що 9 червня біля Львівської міської ради та в сесійній залі відбулися сутички.

Водночас, як повідомляє прес-служба ЛМР, після цих подій прийнято рішення залучити до постійної охорони Ратуші чотири нацгвардійця. Про це буде складена відповідна угода між ЛКП “Муніципальна дружина” з Національною гвардією України.

Читайте також: У ЛЬВІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ-ДИМ, НАЦГВАРДІЯ ТА БІЙКА (ФОТО +ВІДЕО)

sadovyy_zvern

Джерело.

You cannot copy content of this page