fbpx

Садовий заробляв на смітті. Зізнання мера

Львівський градоначальник Андрій Садовий заявив, що не закривав Грибовицьке сміттєзвалище через те, що мешканці довколишніх сіл розгорнули справжні невеликі “сортувальні станції” нелегального сміття із цього звалища, заробляючи на цьому колосальні прибутки.

І коли мова заходила про закриття цього смітника, люди перекривали під’їзди до нього, влаштовуючи таким чином свій протест. Садовий переконує, що саме тому він не зміг закрити цей смітник.

“Хоч там і є пропускний режим, але поруч живуть люди, які поробили в себе у дворах невеликі сортувальні станції. І як тільки починаєш наводити там лад, то мешканці одразу виїжджають і перекривають дорогу”, – повідомив Садовий.

96E5510B-E43D-4CA2-BFDE-C65F2B364AC5_mw1024_n_s
Зі слів Садового випливає, що першочерговим завданням мера не став захист здоров’я мешканців довколишніх сіл і захист тамтешньої екології, що є пріоритетним для будь-якого мера європейського міста, а відстоювання інтересів певних бізнес-груп, які заробляли кошти на нелегальному смітті. Фактично, мер Львова визнав, що існував негласний договір із бізнесменами, які наживались на нелегальному смітті.

Садовий зазначає, що він намагався закрити смітник, однак в нього це так і не вийшло.”Закривав, якщо б не закривав, то мешканці б закрили полігон. Це був своєрідний шантаж”, – повідомив Садовий під час інтерв’ю виданню “Українська правда”.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що утилізацію сміття на Грибовицькому смітнику проводили із порушеннями, оскільки шари землі, якими присипають сміття, щоб не виділявся вибухонебезпечний газ метан, були недостатніми для уникнення цього процесу.

Джерело.

You cannot copy content of this page