fbpx
Політика
Садовий підозрює, що в найближчі дні його відсторонять

Львівський міський голова очікує вручення підозри до 21 березня. Мер Львова Андрій Садовий вважає, що обласна прокуратура в найближчі дні – до 21 березня – пред’явить йому підозру, після чого його швидко усунуть з посади в судовому порядку. Про це він розповів заявив в інтерв’ю ZN.ua, передає “Сегодня”

Відповідаючи на питання, чи прийме суд рішення про його відсторонення з посади міського голови, Садовий відповів: “Це треба питати у керівників нашої держави: яке рішення вони приймуть, і коли. Тому що кожен день рішення коригуються. Попередньо вони повинні були оголошувати підозру після 21 березня. Але щось змінилося, і повинні зробити це до 21-го”.

Також він заявив, що не має наміру залишати свій пост, а також “лягати на лікарняний або завертатися в ковдру”. “Я працюю, виконую свої обов’язки”, – запевняє Садовий.

Читайте також: Глава ВРП Бенедисюк vs активісти: з’явилися версії конфлікту зі стріляниною (відео)

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Садового можуть відсторонити з посади мера Львова в разі, якщо йому вручать підозру щодо недбалості зі смертельними наслідками.