fbpx
Політика
Саакашвілі відповів на коментар Порошенка щодо його відставки

Президенту Порошенко чудово відомо, що я не брав безпосередньої участі в грузинських виборах і не міг би цього зробити навіть при бажанні, так як я громадянин України. Хто, як не він, точно знає, що порівнювати мене з Деканоїдзе і іншими «запрошеними» грузинами не дуже коректно. Апелювати до мого походження – дуже схоже на методи Авакова і подібних діячів, а я б хотів, щоб Президент був вище цієї риторики.

Я приїхав в Україну приблизно в той же час, коли і мій інститутський однокласник Петро Порошенко, він з Молдови, а я – з Грузії, і звичайно, я вдячний йому за надане мені українське громадянство. Тож всім доведеться звикнути, що я – український політик і буду здобувати перемоги або терпіти поразки не в Грузії, а в Україні.

Президент прекрасно знає, що я хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, але він мене умовив залишитися обіцянкою реформ. Просто цього разу я вже не був схильний вірити обіцянкам і грузинські вибори тут ні до чого.

P.S. Дещо кумедно спостерігати, як Адміністрація Президента і Кабмін спихуюють один на одного відповідальність за моє звільнення – ще один доказ повного бардаку в країні.

Читайте також: +50 000– Мало мені було пригод-захотілось поколядувати! Кримський татарин своїми жартами розірвав ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.