fbpx

Саакашвілі повертається в Україну: онлайн-трансляція

Міхеїл Саакашвілі прибуде до польсько-українського кордону 10 вересня близько 13-14 години. Він планує перетнути кордон через пункт пропуску “Краковець” з українським паспортом, пише 24 канал.

Міхеїл Саакашвілі виїхав в Україну 9 вересня. Напередодні він виклав у Facebook фото із сином на велосипедах. Вночі екс-президент Грузії запостив фото із польського міста Ряшева, що за 100 км від польсько-українського кордону. Із польського Перемишля Саакашвілі відправиться на пункт пропуску “Краковець”. Там він планує зустрітися з депутатами “Самопомочі” та “Батьківщини” на чолі з Юлією Тимошенко.

Українські прикордонники попередили журналістів, що 10 вересня в пункті пропуску “Краківець” робота працівників медіа буде обмежена. Силовики в суботу кілька разів спробували завадити активістам з Києва добратися до пункту пропуску на кордоні. 9 вересня до пункту пропуску “Краковець” прибули десятки “тітушок”.

На випадок, якщо Саакашвілі не пропустять через пункт пропуску “Краківець”, він має “кілька легальних варіантів” повернутися в Україну. Однак свого запасного плану Саакашвілі не озвучив.

Читайте також: Саакашвілі із 11-річним сином відвідали Угорщину(фото)

Саакашвілі припускає, що після його повернення в Україну його спробують викрасти і видати грузинській владі. Як відомо, ГПУ отримала копію запиту грузинських правоохоронних органів на видачу Саакашвілі Грузії. Зазначимо, Як відомо, Порошенко позбавив його українського громадянства 26 липня – коли він якраз був у США. Відтоді Саакашвілі в Україну не повертався.

You cannot copy content of this page