Політика
Саакашвілі підтвердив плани повернутися до Грузії

Колишній президент Грузії, нинішній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що збирається повернутися на батьківщину, де він звинувачується у кримінальних справах, повідомляє грузинська телекомпанія Руставі-2.

“Я дійсно збираюся повернутися в Грузію і захистити інтереси результатів виборів”, – заявив Саакашвілі в Нью-Йорку під час зустрічі з прихильниками партії ЕНД.

За його словами, партія Нацруху здобуде перемогу на майбутніх виборах у Грузії, так як вона стала сильнішою.

“Це питання не вирішене з членами партії, так як партія в кінцевому підсумку сама повинна вирішити, але я наприклад, привіз би Хатию Деканоїдзе в Грузію і призначив би міністром внутрішніх справ”,- додав голова Одеської ОДА.

Читайте також: Саакашвілі: БПП перетворився в таке ж організоване кримінальне угрупування, як і “Народний фронт”

Відмітимо, що парламентські вибори в Грузії відбудуться 8 жовтня.

Раніше повідомлялося, що МВС Грузії обіцяє заарештувати екс-президента Грузії і голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі в разі його приїзду на територію країни.

Нагадаємо, нещодавно Саакашвілі повідомив грузинським ЗМІ, що відразу ж після оприлюднення в ефірі телекомпанії Руставі 2 результатів екзит-полу на парламентських виборах 8 жовтня він прибуде до Грузії, а за кілька днів до виборів відкриє свій штаб в Туреччині на кордоні з республікою.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook