fbpx
Політика
РУНА і Савченко розірвали відносини

Народний депутат і громадська платформа не зійшлися в думках і розійшлися з ідеологічних міркувань. Громадська платформа РУНА і народний депутат Надія Савченко з обопільної згоди вирішили припинити співпрацю, однак є ймовірність спільної роботи над деякими проектами. Про це йдеться на сайті платформи.

“З часом ми дійшли взаємного рішення, що з причини розбіжностей у баченні базових ідеологічних та структурно-організаційних засад, які мали місце під час спільної системної роботи, Громадська платформа «РУНА» та Надія Савченко припиняють активну співпрацю. В той же час, ми не виключаємо ймовірності подальшої спільної роботи над певними проектами, за умов перебування в рамках різних ідеологічних структур. “, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що не виключається ймовірність подальшої спільної роботи над певними проектами.

Нагадаємо, 27 грудня минулого року Надія Савченко оголосила про створення громадської платформи РУНА.

“Ми хочемо вам представити громадську платформу. Це не буде політичний проект. Партія – це всього лише механізм. Вона у нас з’явиться, коли буде потрібно. В даний час це просто природне об’єднання людей, які чують саму суть, саму ідею, а не якісь -то гасла і якийсь популізм “, – говорила тоді нардеп.

Читайте також: “Геть, зрадницю”: Савченко не пустили на збройовий завод у Вінниці (відео)

Джерело.