fbpx
Політика
Розкрито! Усі скандальні подробиці звільнення одразу трьох відомих на всю країну ведучих з каналу “1+1” (фото)

У суді інтереси ведучих представляла адвокат Наталія Петрова.

Ведучі телеканалу 1+1 Ганна Безулик, Людмила Добровольська і Олесь Терещенко опротестували у суді наказ про їхнє скорочення, який було видано генеральним директором Студії 1+1 Олександром Ткаченком,

У заяві, підписаній звільненими телеведучими, повідомляється, що власники і керівники компанії мають право на реорганізацію каналу і оптимізацію виробництва. “Більше того, ми не маємо наміру дискутувати з приводу “природності” зміни осіб в ефірі каналу 1+1″, йдеться в заяві.

Читайте також: ІНТЕРНЕТ ПІДІРВАЛИ ЗНІМКИ ШИКАРНОЇ ДАЧІ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕЛЕВЕДУЧОЇ (ФОТО)

“Разом з тим їх нелегально усунули від роботи в ефірі, їм не запропонували роботу на інших посадах, їх не попередили про звільнення за два місяці до указу, оскільки повідомлення були розіслані за адресами, де ведучі не проживають”, – заявила адвокат.

За її словами, немає ніяких підстав вважати, що реальна кількість працівників каналу скоротилася, до того ж у січні 2009 року канал оголосив кастинг ведучих. “Тому є підстави вважати, що відбулося звільнення небажаних осіб”, – резюмувала Петрова.

Крім того, за словами адвоката, звільнені в розпал сезону ведучі не змогли знайти пристойної роботи.

Адвокат також просила задовольнити позовні вимоги, скасувати укази про їхнє скорочення, відновити їх на роботі на їх посадах і стягнути заборгованість із зарплати за листопад, грудень і січень, загалом: Ганні Безулик – 47 747 грн., Людмилі Добровольській – 53 377 грн., Олесю Терещенку – 43 000 грн.

Петрова також просила суд зобов’язати відповідачів компенсувати позивачам моральний збиток за “ігнорування законів України та їх прав, передбачених редакційним статутом у разі зміни редакційної політики та усунення їх від роботи”, – по 20 тисяч гривень кожному з відповідачів.

Читайте також: ВІДОМІ УКРАЇНСЬКІ ТЕЛЕВЕДУЧІ СТАЛИ НАРЕЧЕНИМИ (ФОТО)

У 1+1 заявили, що з великою повагою ставляться до внеску Безулик, Добровольської і Терещенка в розвиток каналу.

 Головним предметом розбіжностей між каналом і ведучими став безпрецедентний розмір грошової компенсації, яку вони запросили”, – заявила прес-служба 1+1.

dobrovolska-e1480353452650 tereshhenko-e1480353464264 bezulyk

Джерело.