fbpx

Росіяни, безумовно, будуть виходити, це лише питання часу – Михайло Подоляк

Росіяни, безумовно, будуть виходити, – про це заявив радник Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю каналу Україна 24.

«Підстави для цього будуть різні. Хтось буде виходити саме з ідеологічних, світоглядних міркувань, і це дуже маленька кількість таких людей, які будуть розуміти, що для того, щоб хоча щось зберегти від російської цивілізації в історичному розрізі, то потрібно буде виходити і казати, що ні, ми не згодні з такою філософією сьогоднішнього кремля.

Інша частина, набагато більша, вийде коли отримає проблеми з холодильником і порожнім животом. Вони будуть мати все менше можливостей вгамувати свій голод для того, щоб жити», – розповів Подоляк.

Він вважає, що через санкції росіяни скоро не зможуть купити навіть основних продуктів, і саме цей чинник може вивести їх на протест.

«По різних мотивах, але вони будуть виходити на вулиці. Це лише питання часу. І питання розуміння того, що ця війна настільки масштабна, що з часом у них теж почнуться проблеми на своїх територіях. Не з тієї точки зору, що Україна це буде створювати, а просто це є об’єктивні наслідки їхньої нелюдської поведінки на чужих територіях», – вважає Михайло Подоляк.

Він додав, що таким чином Росія отримає “обратку” і вона буде йти з інших країн пострадянського простору, з Кавказу, тобто всі ці застарілі конфлікти, які Росія мала, все це зараз буде йти на загал.

«Росія теж не заплатила по своїх боргах. Тобто вона отримала якісь там можливості, але не заплатила по боргах, щоб бути країною сучасного типу. А зараз вона буде за це платити», – заявив Подоляк.

А щодо України в нього дуже оптимістичні думки:

«Україна за результатами цієї війни стане дійсно країною, яка виборола своє майбутнє. Всі міфи розвіялися. Україна має абсолютне право бути вільною, незалежною, суверенною і в межах своїх адміністративних кордонів, які були визнані світом в 91-му році», – сказав він.

Фото – скрін з відео.

You cannot copy content of this page