fbpx
Політика
Росія штурхає міждержавні договори з Білоруссю у хвіст і в гриву, – Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що глава ФСБ Росії “одним розчерком пера” перекреслив міждержавну угоду між Білоруссю і РФ щодо кордону.

“Існують міждержавні договори і угоди, і один якийсь міністр, нехай навіть сильний, фсбівець ітак далі, одним розчерком пера поставив хрест на всіх домовленостях, видавши свій наказ – 801, 802, 803. Я називаю навіть номери цих наказів”, – сказав О.Лукашенко в п’ятницю на зустрічі з журналістами в Мінську.

Глава Білорусі підкреслив, що його країна “жодного (міждержавного з РФ) договору не порушила”

“Росія штурхає їх у хвіст і в гриву”, – зазначив О.Лукашенко.

Він заявив, що російсько-білоруські відносини переживають кризу, а одна з причин цього – певні сили в керівництві РФ, чиї дії розходяться з позицією глави держави.

“Дійсно, там (у Росії) різні сили. На жаль, вони сьогодні різні і в керівництві країни. І, що дуже погано, що деякі речі розходяться з думкою і рішеннями самого президента”, – сказав О.Лукашенко.

Говорячи про відносини з Росією, глава Білорусі зазначив: “Останнім часом ситуація розвивається недуже добре. Але ще раз підкреслюю: сили там різні. І він, президент (Володимир Путін), прямо мені каже:”Ти не звертай уваги. Те, що ти мені сказав, я навіть цього не знаю, у нас настільки цей спектр … “Чи знає, не знає, щось, напевно, знає, але не наважився сказати і т.д.”.

Читайте також: “Це велика втрата для Луцька”, – палиця про смерть Романюка

Джерело.