fbpx

Російських танків на Донбасі більше, ніж у Німеччини та Британії разом взятих – Марчук

Українська розвідка достеменно знає, через який залізничний перехід чи кордон із російського боку заходять ешелони

Російських танків на тимчасово окупованих територіях зараз більше, ніж у Німеччини і Великої Британії разом узятих. Про це в ефірі “5 каналу” заявив представник України у Мінських переговорах Євген Марчук. Він запевнив, що українська розвідка достеменно знає, через який залізничний перехід чи кордон із російського боку заходять ешелони, скільки і яку техніку там привезли, куди потім ця техніка йде і де її розвантажують.

“Абсолютно точно відомо, що з того боку знаходиться 702 танки трьох модифікацій, це сучасні танки, танки готові до бою. Артилерійських систем різних, ствольної артилерії, мінометів – це більше тисячі. Вже не кажучи про інші параметри, але це найважливіші компоненти воєнного характеру, які, як правило, пов’язані з діями наступального характеру. Або нанесення дуже великих втрат для протилежної сторони”, – заявив український перемовник.

Марчук також заявив, що про затухання конфлікту на Донбасі можна говорити з точки зору активності обстрілів, а з точки зору накопичення всіх складових, аж до польових госпіталів, засобів розвідки, складів зброї, відремонтованої техніки, це свідчить про те, що Росія не збирається виходити звідти.

Читайте також: Російський Генштаб готує наступальні операції на Донбасі, – Турчинов

Джерело.

You cannot copy content of this page