fbpx

Рік Саакашвілі: як виконує обіцянки губернатор Одеської області?(Інфографіка)

30 травня, виповнився рік із дня призначення екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі головою Одеської обласної державної адміністрації. «Слово і Діло» підбиває підсумки першого року губернаторства Саакашвілі й аналізує виконання ним своїх обіцянок.

За останній час Саакашвілі та його команда «молодих реформаторів» часто з’являються в заголовках українських ЗМІ. В лютому сам губернатор заявив, що за ним стежить СБУ, а зовсім нещодавно ГПУ влаштувала гучний обшук у будівлі Одеської ОДА. Сам Саакашвілі заявив, що йому заважають проводити реформи недоброзичливці з вищих ешелонів влади. Водночас губернатор був приємно здивований недавнім візитом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

На рахунку Міхеіла Ніколозовича на сьогодні не так багато обіцянок – 27, причому одну обіцянку Саакашвілі дав, ще будучи радником Порошенка. З них всього 4 провалених, у тому числі й обіцянка провести відкритий конкурс на посаду глави Одеської митниці.

11 обіцянок Саакашвілі мають статус «у процесі виконання». Серед них обіцянки відремонтувати трасу з Одеси в Рені, а також подати позов щодо незаконного обшуку його приймальні працівниками Генеральної прокуратури.

Читайте також: ПРЕЗИДЕНТСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ЯК ВИКОНУЄ ОБІЦЯНКИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО(ІНФОГРАФІКА)

Більшість обіцянок, а саме 12, Саакашвілі виконав. Так, одеський губернатор створив обіцяний центр надання адміністративних послуг та облаштував поблизу Маріуполя блокпост для підрозділу «Шторм».

Print

Джерело.

You cannot copy content of this page