fbpx

Расмуссен озвучив завдання на роботі у Порошенка

Новопризначений радник президента України Петра Порошенка, колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен буде налагоджувати двосторонню взаємодію західних партнерів з Києвом. Про це він розповів агентству Reuters.

Він вважає, що Україні буде легше переконати країни ЄС продовжити санкції проти Росії, якщо Київ продемонструє прогрес у проведенні реформ і боротьбі з корупцією.

“Від представників західних країн я знаю, що їхня готовність продовжити санкції також пов’язана з готовністю України на ділі проводити комплексні реформи”, – сказав Расмуссен.

“Тому моя мета як радника президента налагодити двосторонню взаємодію. З одного боку західних лідерів я буду переконувати, що українці вже провели серйозні реформи”, – зазначив він. – З іншого, я буду інформувати президента, про що мені говорять мої співрозмовники, щоб українська влада чітко розуміла, що є пріоритетом серед західних лідерів”, – додав Расмуссен.

Екс-генсек НАТО додав, що “нинішня українська влада під керівництвом президента Порошенка провела більше реформ, ніж було проведено за останні 20 років”. “Але, звичайно, для продовження підтримки Заходом важливо, щоб процес проведення реформ тривав. І тому потрібно весь час рухатися вперед”, – додав він.

Читайте також: ЕКС-ГЕНСЕК НАТО СТАВ РАДНИКОМ ПОРОШЕНКА

Нагадаємо, Расмуссен в 2001-2009 рр. очолював уряд Данії, з 2009 по 2014 рік – генеральний секретар НАТО.

Джерело.

You cannot copy content of this page