fbpx

Рада ухвалила медичну реформу

Депутати проголосували за проект закону «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», ухваливши у другому читанні і в цілому законопроект № 6327, що втілює першу ланку медичної реформи. За проголосували 240 депутатів, повідомляє “Громадське”.

Народні депутати проголосували за підтримку усіх правок до законопроекту.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи». Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко.

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: cyтички з поліцією і наметове містечко під Радою.

Читайте також: Стартова зарплата лікарів становитиме 18 тис. гривень,- Донець

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові cyтички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

You cannot copy content of this page