fbpx
Політика
Рада попередньо ухвалила впровадження електронного квитка у міському транспорті

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті, таким чином підтримавши розповсюдження безготівкових розрахунків на оплату міських пасажирських перевезень та запровадження електронного квитка.

За ухвалення зазначеного документа №4121 проголосували 227 народних депутатів.

Згідно тексту пояснювальної записки до законопроекту, очікується, що впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду забезпечить багато економічних переваг.

Електронний облік пасажиропотоку на маршрутах громадського транспорту дозволить оцінити реальний оборот грошових коштів і, відповідно, оцінити обґрунтованість тарифів на перевезення і можливість оновлення автопарку перевізника.

Крім того, система забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду, а також скоротить час затримки громадського транспорту на зупинках. Це також дозволить впроваджувати різноманітні гнучкі тарифні системи.

Нагадаємо, що київський метрополітен має намір остаточно відмовитися від пластикових жетонів і перейти на безконтактні проїзні картки, у столиці вже розпочали заміну жетонових панелей турнікетів на карткові

Читайте також: Шокуючий антирейтинг до Порошенка: скільки українців розчарувалися? (відео)

Джерело.