fbpx
Політика
Путін: Київ відмовляється від газу за 180 доларів

Замість цього, за словами російського президента, Україна вважає за краще купувати газ по 330 доларів у Європи.

Російський президент Володимир Путін заявив, що Україна не хоче купувати газ РФ за ціною 180 доларів, а купує по 330 доларів у Європи.

“Україна відмовляється купувати наш газ, який ми пропонуємо по 180 доларів, а віддає перевагу газу за ціною 330 доларів з Європи. Україна бере участь в угодах, купуючи газ за реверсом. Вони мабуть “близькі серцю” деяких керівників в паливно-енергетичному комплексі в Україні. Прапор їм в руки, хай вони працюють”, – сказав Путін під час виступу в ході засідання клубу “Валдай”

За його словами, як передає УНІАН, Росія може відновити постачання газу в Україну “в будь-яку секунду” після передоплати.

“Ми з президентом України за його ініціативи обговорювали питання з газопостачання Україні. Він поставив запитання, чи може Росія відновити постачання. Звичайно, може в будь-яку секунду. Для цього нічого не потрібно – у нас є контракт і доповнення до нього. Потрібно тільки одне – передоплата”, – сказав Путін.

Зазначимо, у серпні Нафтогаз заявив, що купувати газ у ЄС дешевше, ніж у Росії. “Зараз ціна на європейський газ на кордоні України вже істотно нижче, ніж 185 доларів. Нижче, ніж за контрактом з Газпромом”, – повідомили в Нафтогазі.

Читайте також: Путін осоромився, говорячи про історію Криму

Джерело.

facebook