fbpx
Політика
Путін осоромився, говорячи про історію Криму

Розмірковуючи про історію Криму та його культурну спадщину, президент Росії не зміг згадати, яку роль у давнину на півострові відігравали римські легіони.

Конфуз стався із президентом Росії Володимиром Путіним під час відповідей на запитання під час регіонального “Форуму дій” у Ялті. Подію транслював ТАСС.

“Із погляду культурної спадщини Крим, безумовно, є перлиною Росії. Є й інші місця, якими ми можемо пишатися. Крим – безумовно, один із них”, – заявив він.

Далі президент Росії спробував блиснути ерудицією в історичних питаннях. “Починаючи з Боспорського царства, 5 століття до нашої ери – це те, що ми знаємо з решти елементів матеріальної культури та з того, що залишилося в стародавній літературі. І це все тут. Я вже не кажу про більш пізні періоди – і грецький, і римський період, коли сюди прийшли римські легіони та захищали ці кордони від… від сарматів? від кого вони там захищали?… Від цих племен і так далі”, – зам’явся він.

“Це, безумовно, частина нашої культурної спадщини. Це те, з чого ми, не розуміючи цього, не віддаючи в цьому собі звіту, це те, з чого ми складаємося – духовно, ментально, в культурному сенсі цього слова”, – додав Путін не зовсім зрозумілу фразу.

Читайте також: На “нормандській” зустрічі Путін побоявся пити пиво, яким пригощала Меркель: прийшов зі своїм – ЗМІ

Джерело.

facebook