fbpx
Політика
Приклад дружини Насірова: нардепи розповіли, чи здатні їхні жінки на жертовність заради кохання (відео)

Нардепи розповіли про своїх дружин. Народні обранці обговорюють звільнення глави ДФС Романа Насірова під заставу в 100 мільйонів гривень, які за три дні зібрала його дружина. Журналісти запропонували політикам поміркувати над тим, на що здатні їхні жінки заради визволення своїх чоловіків із халепи, пише ТСН

“Оце дружина, так дружина! Це хороше питання, я навіть задумався”, – розсміявся нардеп Олексій Гончаренко. “Ну, 100 мільйонів вона не знайде”, – обережний у прогнозах Олександр Дубінін. А от Денис Сілантьєв сповнений романтичних очікувань. “Думаю, теж на багато. Вона здатна життя віддати за свою сім’ю”, – вважає він. Агресивно захищати свого чоловіка готова і Олександра Кужель. “Загризу, якщо будуть нападати на мого чоловіка”, – обіцяє вона.

Читайте також: 100 мільйонів за Насірова: волонтер прикинув, що можна було б купити для армії

Спокійнішим в оцінках був депутат Сергій Соболєв. Він заявив, що ключовою жертвою його дружини була сама згода вийти за нього заміж. Аналогічно розмірковує і Юрій Павленко, який вважає, що за 17 років спільного життя його кохана натерпілася багато від політики та державної служби чоловіка. А от Борислав Розенблат, хоч і вважає, що немає обмежень, які б не подолала його дружина, все ж не уявляє, щоби вона віддала йому всі гроші родини. Натомість сам, запевняє, готовий заради дружини на все. “Якщо треба віддати нирку – я віддам, навіть не замислюючись”, – заявив він.