fbpx

Проти Ляшка відкрили кримінальне провадження (відео+18)

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження щодо лідера Радикальної партії Олега Ляшка у зв’язку з погрозами на адресу прокурора Чернігівської області.

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, провадження відкрито за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 1 ст. 343 КК України (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення).

Читайте також: “Іменем радикальної партії, відчиняйте браму”, – активісти показали елітний будинок, який Ляшко орендує за 5 тисяч гривень на місяць (відео)

Народним депутатам, які могли бути свідками події, уже направлено повістки на допит.

Напередодні радикал Андрій Лозовий опублікував відео, на якому Ляшко погрожує телефоном прокурору Чернігівської області Віктору Носенкові. Лідер Радикальної партії заявив по телефону, що прокурор фальсифікує справи. Він пригрозив прокурору, що “коли зміниться влада”, той буде сидіти за фальсифікації і “схудне втричі”.

Читайте також: Фотофакт. Ляшко прийшов у Раду в сорочці за 6 тисяч грн

Відео містить ненормативну лексику, +18.

Джерело.

You cannot copy content of this page