fbpx

Прокремлівський політолог налякав життям в Україні

Прокремлівський політолог Сергій Марков заявив, що в Україні не тільки погано живуть, але ще і змушують всіх, хто має відношення до суспільного життя, час від часу говорити щось погане про Росію.

Про це йдеться на його сторінці в Facebook.

За його словами, в анексованому Криму під час форуму він поговорив з деякими учасниками, які нібито таємно від своїх роботодавців приїхали на цей захід з півдня України.

“В суспільній свідомості каша. Вірять укропропаганді близько 40%. Вона дуже інтенсивна. Всіх причетних до суспільного життя, змушують час від часу щось погане висловлювати проти Росії. Парадоксально, але 80% при цьому ненавидять київську владу. Близько 15% чекають російських військ, але змушені це приховувати. Близько 70% хочуть щось на зразок нового союзу з Росією. Ідеального СРСР, про який шкодують всі, хто його пам’ятає”, – написав Марков.

Також він розповів деякі факти щодо зарплат в Україні та оплати послуг.

“Зарплата викладача близько 220 доларів. Звичайна зарплата близько 110 доларів. Пенсія близько 45 доларів. ЖКГ за однокімнатну квартиру до 40 метрів було близько 20 доларів, з літа підвищилося, буде близько 40 доларів. Установка антени для прийому російських каналів, з абонплатою, близько 300 доларів”, – написав Марков.

“Безробіття після приходу “хунти” збільшилася приблизно в 2 рази. Виживають за рахунок городів. Тобто явно невдоволення дуже велике, але немає політичних каналів, за якими це невдоволення могло б висловитися”, – підсумував прокремлівський політолог.

Читайте також: НЕВДОВОЛЕННЯ ЗРОСТАЄ: ПОЛІТОЛОГ НАЗВАВ МОЖЛИВИЙ ШЛЯХ ПОВАЛЕННЯ ПУТІНА

Джерело.

You cannot copy content of this page