fbpx

Президентський рейтинг Тимошенко перевершив позначку 20%

Юлія Тимошенко продовжує тримати впевнене лідерство в президентському рейтингу, щонайменше на чверть випереджаючи найближчого конкурента. Це підтвердило чергове опитування громадської думки.

Так, згідно з даними Центру “Соціальний моніторинг” та Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, віддати свій голос за лідера “Батьківщини” нині готові 20,3 відсотки виборів, які визначилися і прийдуть на дільниці.

Чинного Президента Петра Порошенка, якого називають найвірогіднішим суперником Юлії Тимошенко у другому турі, підтримують 8 відсотківукраїнців. Він посідає лише п’яте місце, поступаючись Анатолію Гриценку, Юрію Бойку та Олегу Ляшку.

Лідером партійного рейтингу , за даними соціологів, теж є партія Юлії Тимошенко “Батьківщина”. За неї на парламентських виборах проголосували б 18,4% респондентів, які визначилися з вибором і прийдуть голосувати.

Раніше соціологічна група “Рейтинг” оприлюднила результати свого дослідження, за яким Юлія Тимошенко набирала 17,7% голосів українців, які визначилися і підуть на вибори.

Дослідження проведене Центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка з 17 по 27 липня 2018 року на всій території України за винятком окупованих територій методом індивідуальних інтерв’ю. Опитано 2186 респондентів. Максимальна похибка – 2,13%.

Джерело.

You cannot copy content of this page