fbpx
Політика
Президент у рейсовому літаку: з’явилися деталі таємної поїздки

Президент України Петро Порошенко, який був помічений на борту рейсового літака Лондон-Київ, в аеропорту “Хітроу” проходив як звичайний пасажир – без особливих заходів безпеки.

Це була приватна поїздка, інформує “Обозреватель” із посиланням на обізнане джерело. Порошенко 1 вересня перебував у Вашингтоні (США), куди їздив попрощатися з другом України – американським сенатором Джоном Маккейном, який пoмep після тривалої хвоpоби.

До Києва президент повертався на звичайному рейсі з Лондона. Зазначається, що з ним була невелика кількість охорони, за яку Порошенко платив особисто.

Глава держави не хотів публічності і не афішував поїздки, проте фотографії з літака опублікували у мережі.

Читайте також: “Стиль життя чи скоро вибори?”: Порошенка помітили в рейсовому літаку який прямував з Лондона до Києва

“Друзі летіли з Лондона до Києва British Airways і були здивовані, зустрівши незвичайного пасажира. Він усім посміхався, сам складав на полицю свої речі і взагалі здивував простотою”, – підписала знімок Катерина Козоріз на сторінці у Facebook.

Всього за кілька годинсвітлину лайкнули понад 6 тисяч юзерів. Зокрема користувачів здивувала скромність президента.

“Приватний візит. У нього є совість не юзати казенний транспорт в особистих цілях”, – вважає Влада Ярославська.

“Та якби я, увійшовши у літак, побачила б ось так просто президента, що летить поруч, стоячи, я б уже взагалі нічого писати не змогла б”, – додала Наталія Бушманова.

“Єдиний мінус того, що президент летів туди і назад звичайними рейсами – великий ризик. Все ж надійність “борту №1″ – набагато вища, ніж у звичайного рейсового літака”, – зазначив Олександр Овчинников.