fbpx

Президент підписав закон про освіту

Президент України Петро Порошенко підписав закон про освіту, який Верховна Рада прийняла 5 вересня 2017 року. Про це мовиться на сайті АП, передає 24 канал.

У Президента переконані, що закон дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти і конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці.

“Закон забезпечить реальні кроки до включення України в європейський освітній простір”,– мовиться у повідомленні.

Також Порошенко наголосив на важливості неухильного дотримання при здобутті освіти гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.

Окрім того, він звернувся до Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти з проханням провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.

Читайте також: “Я не хочу вечорами робити з дитиною уроки, я погана мама?”: мама школярки виступила проти домашніх завдань і збурила соцмережу

Нагадаємо, 5 вересня Верховна Рада проголосувала за 12-річне навчання в школі з 2018 року. Також за новою реформою, у закладах освіти, відповідно до освітньої програми, можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами: державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

You cannot copy content of this page