fbpx

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що, на його думку, російські війська “досить скоро” спробує захопити третину території в Україні

І що Москва використає це для посилення своєї позиції на переговорах. Про це він заявив в ефірі CNN, повідомляє “Європейська правда”.

“Я бачу перегрупування, реорганізацію російських військ. Я думаю, що вони досить скоро спробують оточити українські сили, зокрема на Донбасі. А потім, захопивши третину землі в Україні, вони захочуть вести переговори з цієї… дуже сильної позиції”, – сказав Моравецький.

Прем’єр Польщі наголосив, що союзникам України необхідно продовжувати вводити “нищівний набір санкцій”.

“Москва боїться довгострокових санкцій. Ми виступаємо за конфіскацію їхніх активів і робимо все можливе, щоб припинити купувати російську нафту і газ” – заявив він.

Незважаючи на те, що західні союзники вже ввели жорсткі санкції, прем’єр-міністр Польщі попередив, що ціна російського рубля залишається в основному стабільною і це є доказом того, що “на даний момент Путін і його оточення змогло змінити фіскальну політику, грошово-кредитну політику, фінансову політику таким чином, щоб вони були певною мірою несприйнятливі до санкцій… принаймні протягом наступних кількох місяців”.

“Протягом наступних тижнів і наступних кількох місяців Росія готова до цієї війни. Я не впевнений, чи Захід, чи Сполучені Штати, Європейський Союз і НАТО так підготовлені. …Наша громадська думка втомиться від цієї війни”, – сказав він.

Фото: Укрінформ.

03/31/2022

You cannot copy content of this page