fbpx
Політика
Позор дня: хто з міністрів не знає географію України (відео)

Не всі міністри, які засідають в Кабміні, добре знають географію. Особливо що стосується географії України.

Так, 23 серпня на засіданні Уряду обговорювалося питання транскордонного співробітництва. На реалізацію проектів виділили чимало коштів. За даними Урядового порталу, лише з державного бюджету буде витрачено 1,35 мільярдів гривень.

“Замовниками проектів є Житомирська, Івано-Франківська, Волинська, Одеська, Львівська, Київська, Чернівецька, Закарпатська області”, – відрапортував міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Читайте також: У Польщі український автобус потрапив у ДТП: є загиблі (фото)

Кожна з цих областей межує з іншими країнами. Однак наявність двох з них у програмі транскордонного співробітництва дуже здивувала міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

“Яке відношення має Київська та Житомирська області до транскордонного співробітництва. Не зовсім по географії вони підходять”,– задав питання Ігор Насалик під час засідання Уряду

“Ну якщо в нас сьогодні Житомирська область не граничить з Білоруссю, а Київська область не має спільного кордону з іншими країнами, то можна взагалі по географії… Київська область має кордон, як і Житомирська з Білоруссю”, – провів урок географії Геннадій Зубко.

Читайте також: Кабмін схвалив новий акциз на алкоголь і сигарети

Джерело.