fbpx
Політика
Поярков бурхливо “проїхався” по Савченко (відео)

Народний депутат від фракції “Батьківщина” Надія Савченко “ганьбить” Україну своїми заявами і не може бути кандидатом у президенти.

Про це заявив “відомий” художник і громадський діяч Сергій Поярков у ефірі “112 Україна“.

“Мене бісить, що Савченко вважає себе кандидатом у президенти. А що ти зробила для цього? Героїчно відсиділа? Так я хочу сказати, що у нас є хлопці, які рік сиділи в підвалі, де вони голодували – їх не годували, їм ламали пальці, вони не бачили жодного адвоката, і світ про них не знав, і родичі. Так ти на прогулянку сходила в порівнянні з ними! Ти десятої частини не бачила того, що бачили вони! Як ти себе ведеш? Ти ганьбиш зараз Україну!” – звернувся до нардепа Поярков.

За його словами, на риторику Савченко вплинув президент Росії Володимир Путін.

“Хто тебе зробив? Путін тебе зробив! Потім Порошенко (президент України Петро Порошенко. – Ред.) дав героя, Юля (лідер ВО” Батьківщина “Юлія Тимошенко. – Ред.) влаштувала в ПАРЄ… Ти що зробила? Що ти організувала? Чим ти керувала? Ти нічого не вмієш, крім як молоти язиком! Це прокурена порожнеча!” – вважає Поярков.

На закінчення своєї промови він звернувся до Савченко зі словами: “Ти на себе в дзеркало подивись і заткни пельку, будь ласка!”

Читайте також: “Я хочу витягнути хлопців. Президент не хоче віддати мені 10 чоловік для обміну” – Савченко

Джерело.