Політика
Потенціал є: Савченко розповіла про “швидкий” спосіб повернути Крим

Україна має військовий потенціал для звільнення окупованого Криму силовим шляхом.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” заявила народний депутат від “Батьківщини” Надія Савченко.

На думку політика, військовий спосіб деокупації півострова є найшвидшим.

“Є кілька варіантів. Можна почати добре і багато жити, підняти економіку, і тоді Крим буде просто в кризі, тому що Росія йому не дасть заробити стільки. Так, цей спосіб не швидкий. Є ще швидший – піти воювати і відбити Крим. Є спосіб більш політичний: постійно чинити тиск санкціями Росію і тоді Крим також повернеться. Але я вам скажу одне – простіше було його не здавати, ніж зараз повернути. А так – будемо жити, будемо бачити”, – заявила Савченко.

Нардеп зазначила, що у 40-мільйонного населення України військовий потенціал більший, “ніж у 300 тисяч, які живуть там, у Криму”.

Читайте також: Савченко заявила, що Афанасьєв здав Сенцова і Кольченка

“Військовий потенціал у війні – це мобілізація. Це не тільки армія і зброя, які будуть воювати. У нас же, бачите, мобілізація відбувається хвиля за хвилею. Так, перші хвилі – це “гарматне м’ясо”. Але так починаються війни. На жаль, вони так і відбуваються. Країна, яка не знала 70 років війни, яка не воювала, дуже сильно втрачає навички. Потім, коли приходить нова війна, використовують зовсім інше навчання військ. А коли починають брати в руки зброю жінки, діти для захисту своєї території, тоді відбувається становлення нації”, – вважає вона.

Савченко також припустила, що “референдум” у Криму в 2014 році “міг бути правильним, якби тільки не стояли там танки”, і “він проводився не під дулом автоматів”.

“Ви розумієте, референдум – це волевиявлення народу, а не примус до вчинку за наказом Росії. Давайте не плутати, там не було референдуму, там було захоплення, окупація і просто наказ людям виконувати”, – пояснила вона.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook