fbpx
Політика
Porsche та 4 квартири: “широка нога” 25-річної прокурорки

Активісти з Центру протидії корупції проаналізували її декларацію.

25-річна прокурор Оболонського району Києва Альона Бобіта заробляє 75 тисяч гривень на рік.

Однак, це не стало для неї перешкодою, щоб жити на широку ногу, поавідомляє Корупція. Інфо

Відомо, що Бобіта володіє Porsche Cayenne 2011 випуску, а також Volkswagen Tiguan 2013 року. Це авто при ринковій вартості коштує півмільйона, однак дівчині пощастило і вона його придбала з великою знижкою – за 150 тисяч.

Крім того, 25 річна прокурор має чотири квартири в Луганську, Рівному та Києві. Так, куплена в 2013-му квартира у Києві, площею 138 квадратних метрів, обійшлася прокурору в 3 мільйони 159 тисяч гривень. Ціна ж її зараз становить 1 мільйон 179 тисяч 744 гривні. Схоже і тут без знижки не обійшлось.

“Додайте до цього регулярний відпочинок на Домінікані і в Єгипті і отримаєте портрет “ідеального” прокурора. І це при річній зарплаті в 75 тисяч гривень і бідному як церковна миша чоловікові-прокурору”, – прокоментували декларацію активісти.

“Дочка колишнього голови кількох обласних податкових в свої 25 років володіє 4 квартирами: двома в Києві (обидві площею 130 метрів), у Рівному (220 метрів) та Луганську (bit.ly/2eFHfR0). А ще Бобіті пощастило минулого року придбати Volkswagen Tiguan 2013 року за “смішні” 150 тисяч грн (!!). Зараз таке авто оцінюють від 500 тисяч грн. Додайте до цього Porsche Cayenne 2011 року, регулярний відпочинок на Домінікані та в Єгипті і отримаєте потртрет “ідеального” прокурора. І це при річній зарплатні в 75 тисяч грн і бідному як церковна миша чоловікові-прокурорі.”

Читайте також:  Такого повороту подій ніхто не чекав: скандальна декларація депутата підкорила всю мережу

Джерело.