fbpx

Порошенко захопив судову гілку влади – екс-нардеп

Президент Петро Порошенко посилює свій вплив на суди. Про це в телеефірі “112.ua” сказав колишній народний депутат Микола Катеринчук, коментуючи закон про Вищу раду правосуддя.

“Відбулося захоплення судової гілки влади президентом. Зараз всі рішення від імені України будуть від імені Порошенка. Він створить якусь фейкову конкурсну комісію, яка обиратиме Вищу раду правосуддя, членів. Зрозуміло, що це будуть його люди, можливо із Roshen. Потім вони під себе підбиратимуть слухняних. Незважаючи на громадську опозицію, Венеційську комісію”, – зауважив політик.

“Далі сценарій буде дуже поганий”, – продовжив він.

Незалежної судової гілки влади в країні не буде, прогнозує Катеринчук.

“Це остаточно зробить із Порошенка найвпливовішого президента за всю історію України. Він зібрав усі повноваження. Перерозподіл власності відбуватиметься за рішенням суду”, – заявив колишній нардеп.

Читайте також: У президентському рейтингу лідирують Порошенко і Тимошенко, – опитування

Президент Петро Порошенко підписав закон про Вищу раду правосуддя. Вона звільнятиме суддів з посади і даватиме згоду на затримання чи арешт судді. Зараз згоду на затримання і арешт судді дає Верховна Рада. Закон дає ВРП повноваження вносити подання про призначення судді на посаду.

Джерело.

You cannot copy content of this page