fbpx
Політика
Порошенко про допомогу: Який дурень працюватиме? (відео)

Мінімальна зарплата повинна бути вищою за прожитковий мінімум, вважає президент.

Підвищення мінімальної зарплати в Україні посприяє боротьбі з безробіттям. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на брифінгу, присвяченому призначенням нового голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

“Ми відв’язали мінімальну зарплату від прожиткового мінімуму. Зарплата не повинна бути меншою за прожитковий мінімум, але ніхто не забороняє їй бути набагато вищою. Що це таке, коли у нас витрати на безробітного дорівнюють зарплаті? Який дурень піде працювати, коли можна оформити допомогу з безробіття, сидіти, нічого не робити і отримувати ті ж 1450 грн, які дорівнюють мінімальній зарплаті? Нормальні люди повинні з цим миритися?” – запитав Порошенко.

“Допомога буде залишатися тією ж, 1450 грн, а людина, яка працює повний робочий день, буде заробляти 3200 грн на місяць. І буде різниця”, – упевнений Порошенко.

Після цього президент України зробив паузу і кілька секунд дивився на одного з присутніх у залі. “Ти не віриш? Ось я тобі кажу!” – додав Порошенко.

“Нагадати тобі, коли раніше підвищували мінімальну зарплату? Це було недалеко, в Бердичеві, в 2004 році. За два місяці до виборів. А ми прийняли рішення зараз підвищити. І думаю, що це правильно”, – підсумував Порошенко.

Читайте також: Нардеп з БПП тримає на руках 133 мільйона гривень

Джерело.

facebook