fbpx
Політика
Порошенко про декларації: тепер, голуби сизі, поясніть, де взяли гроші

Президент Петро Порошенко вважає великим кроком запуск системи електронного декларування і вимагає, щоб декларанти пояснили свої статки. Про це він сказав під час виступу на міжнародному форумі у Львові.

“Багато тих, хто зараз декларував, приписали собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація, що це потім їм дозволить уникнути перевірки. Але ключова позиція – це підвести риску, того що вони робили 25 років. І далі поясни, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші. Народ і суспільство має це знати”, – сказав він.

“Боротися треба не з багатими, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі”, – додав Порошенко.

Він заявив, що електронне декларування – “великий важливий крок”. “Цей крок почався з президента, який мав задекларувати все, від подушок на дивані до чашок на кухні. Такого не робив жоден президент”, – сказав він.

Порошенко також заявив, що проти того, щоб військовослужбовці подавали електронні декларації. “У них є чим займатися”, – сказав він.

Він також заявив, що Україна має реформуватися швидкими темпами. “Аналіз досвіду багатьох країн свідчить, про досягнення перших незаперечних результатів змін через 3-7 років після їхнього початку. Сінгапур, який є зразком боротьби з корупцією, перші результати отримав через 16 років. У нас немає цих 16 років”, – сказав він.

“Ми навіть 16 місяців не збираємося чекати”, – додав Порошенко.

Читайте також: Епатажна Даша Селфі розпитала у депутатів, скільки коштує хліб? Ось що з цього вийшло (відео)

Джерело.