fbpx

Порошенко під вигуки “Гірко!” поцілував першу леді у Вінниці(відео)

Під час святкових заходів до дня Вінниці президент Петро Порошенко привітав свою дружину з 34-ю річницею весілля. Це сталося під час його виступу перед вінничанами, пише ТСН.

“Є ще одна подія, про яку я по-людськи хочу сказати сьогодні вам, тисячам вінничан та гостям міста, які сьогодні прибули разом з нами для того, щоб відсвяткувати цей день народження. 8 вересня для мене особисто є величезним святом – 34 роки тому в мене з Мариною було весілля. І сьогодні ми святкуємо річницю нашого весілля”, – сказав глава держави.

“Дуже люблю свою дружину. І всім бажаю такого самого кохання, яке є в нас з Мариною”, – додав він. Містяни зустріли це зізнання оплесками.

Як повідомляє президентська прес-служба, під час прогулянки вулицями Вінниці Порошенко разом з дружиною Мариною послухали музичні твори у виконанні місцевих музикантів. Зокрема, глава держави попросив виконати мелодію із фільму “Ромео і Джульєтта”. Порошенко розповів, що похід на перегляд цієї картини був одним із перших його побачень з пані Мариною. “Коли ми з Мариною ще зустрічалися, ми пішли на перше таке романтичне побачення у кінотеатр. Тоді тільки вийшов фільм “Ромео і Джульєтта”. І для мене цей фільм, музика з цього фільму була як символ нашої любові ще до весілля”, – пояснив президент.

Читайте також: Дякую, рідна: Президент зворушив українців привітанням дружини(фото)

Дивитися з 3 хвилини 14 секунд

You cannot copy content of this page