fbpx

Порошенко і 500 гостей погуляли на ювілеї батька Гройсмана (відео)

Батько прем’єра Володимира Гройсмана — Борис — днями відзначив 70-річний ювілей. На святі сімейства Гройсманів були присутні 500 осіб. В їхньому числі – і президент Петро Порошенко. Про це повідомляють журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди» з посиланням на «Слідство.Інфо».

Глава держави навіть сказав тост, в якому назвав батька прем’єра великою людиною.

«Саме на Вінниччині я відчуваю себе як вдома. Ще й з приводу такої великої події. 70-річчя великого вінничанина. Тому що він сильно любить наше місто. Великого українця-патріота. Тому що він фантастично любить Україну. І робить все для того, щоб змінити Україну на краще. Головний внесок, який він зробив, щоб Україна кардинально змінилася – подарував нам Володимира Борисовича, — сказав Порошенко. — Це означає, що він не тільки великий вихователь, не тільки великий батько з великої літери. А великий друг. Він дуже схожий на мого батька Олексія Івановича, якого ви всі добре знаєте. І за що я ціную свого батька, за що Володя цінує Бориса Шпігеля — за те, що вони зберегли унікальне почуття довіри і дружби».

Прокоментував відео волонтер Юрій Касьянов:

«День народження батька Гройсмана. П’ятсот гостей. 500 гостей! Кращі люди України. Яка війна? Які реформи? Як існувати з новими тарифами? Що таке безпросвітна бідність? Вони не знають».

Інші користувачі соцмереж додали:

«Шоколадна мафія гуляє на крові українців. Кумівство в чистому вигляді! Це якась ганьба».

Читайте також: Нервував і намагався “замазати”: у Вінниці поліція виписала штраф Гройсману (фотофакт)

Джерело.

You cannot copy content of this page