fbpx
Політика
Порошенко хоче поліцейсько-суддівську державу, – політичний експерт

Президент Петро Порошенко хоче бачити поліцейсько-суддівську державу, тому зарплати були підвищені силовикам, суддям і депутатам
Про це в ефірі “Про політику” з Сергієм Руденком заявив екс-нардеп, політичний експерт Олесь Доній.

“Держава підняла зарплати трьом категоріям: поліції – тим, хто може вас бити або стримувати, депутатам – тим, хто повинен приймати такі закони, які хоче Петро Порошенко і суддям, щодо яких, нагадаю, президент взяв на два роки право призначати, тобто вони тепер його підлеглі”, – зауважив Доній.

Він наголосив, що зарплату підняли не вчителям і лікарям, хоча громадськість вимагає і для них достойні винагороди за працю.

“Отже, пріоритет у цієї держави поліцейсько-суддівський, а струтура держави, як апарат насильства, і буде проявляти себе так”, – вважає Доній.

Він вважає, що “був інший шлях – гуманітарний”,

“Щоб Україна проривалася вперед потрібно було починати з тієї ж системи освіти, з системи охорони здоров’я, бо у нас нація вимирає. Реально, у нас зменшується населення більше ніж у будь-якій країні Європи, але цю систему не реформують. У нас неосвічена та безкультурна нація, це при тому, що у нас безліч вищих навчальних закладів, але рівень освіти катастрофічний”, – сказав Доній.

Джерело.