fbpx
Політика
Поклонська пояснила, чому брехала про сім’ю та чоловіка

Щоб не “травмувати людей” Поклонська певний час розповідала, що заміжня та має прекрасну сім’ю. Так званий депутат Держдуми РФ, прокурор, яка зрадила Україну Наталя Поклонська розповіла, що у неї є молодий чоловік, утім він не є її чоловіком, саме тому вона не вказувала його в декларації.

Подробиці свого особистого життя вона розповіла в інтерв’ю російському виданню РИА Новости, відповівши на запитання про те, чи приховує вона певні дані у декларації, у чому її запідозрив центр антикорупційної політики партії “Яблуко”.

Читайте також:  ГПУ просить дозвіл на спецрозслідування проти Поклонської, Аксьонова та їхніх посіпак

“Дійсно, я говорила раніше в пресі, що у мене чудова сім’я: є чоловік, дитина … І коли я це говорила, у мене були стосунки з чоловіком, з яким ми мали намір їх оформити. Але, на жаль, так уже склалося, що ми розлучилися. І тому вказувати когось в декларації у вигляді чоловіка я не можу, тому як у мене його немає. Ось і все непорозуміння. У мене дійсно немає чоловіка. Пояснювати тоді, що – ось, у мене є чоловік, і ми хочемо оформити стосунки … Це теж неправильно. Кому яке діло?” – розповіла Поклонська.

Також жінка зазначила, що багато хто хоче з нею познайомитися та зав’язати стосунки, а тому вона часто каже, що одружена та має сім’ю, хоча це неправда.

Читайте також: Добравшись до пляжу, жахнувся, – журналіст показав фото набережної у Криму

“Є ще одна причина, через яку я представляла його як чоловіка. Дуже багато було людей, які жевріли якоюсь надією зі мною зустрітися, налагодити стосунки, познайомитися. Тому, щоб людей не трaвмувати і відразу геть yбивaти все бажання, я і говорила, що заміжня і в мене прекрасна сім’я. Може бути, була тоді не зовсім права. Але в декларації все вірно”, – додала вона.

Джерело.