fbpx

“Події в Калинівці це сигнал до того, щоб посилювати захист aтoмних електростанцій” – Ірина Луценко

В середу, 27 вересня, на засіданні військового кабінету, скликаного Президентом України Петром Порошенко через пожежу на військових складах у Калинівці, буде опрацьовано питання додаткового захисту aтoмнuх електростанцій, мостів, залізниці та інших стратегічних об’єктів у країні, пише “24 канал

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила представник президента у Верховній Раді, нардеп від фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко.

“Я думаю, що там буде опрацьований додатковий зaхиcт, безпека та охорона серйозних об’єктів. Влада робитиме акцент не тільки на військових складах, тому що це сигнал до того, щоб посилювати захист і aтoмних електростанцій, і мостів, наближених до зони кoнфлiкту. Це сигнал нам додатково захищати і залізницю, і різні стратегічні об’єкти”, – сказала Луценко.

Представник президента в парламенті додала, що на засіданні військового кабінету буде проаналізована надзвичайна ситуація в Калинівці і “будуть заслуховувати відповідні військові частини”.

“Цей військовий кабінет спрямований на те, щоб скоординувати дії і напрацювати додаткові заходи на майбутнє”, – зазначила нардеп.

You cannot copy content of this page