fbpx
Політика
Плотницький підтвердив переговори із Савченко: оприлюднені подробиці

Ватажок терористів “ЛНР” Ігор Плотницький підтвердив, що він і лідер “ДНР” Олександр Захарченко провели зустріч із депутатом Верховної Ради Надією Савченко і обговорили з нею обмін полоненими.

“Нещодавно я з Олександром Володимировичем Захарченком зустрічався разом з народним депутатом України Надією Вікторівною Савченко. Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес йде у рамках мінських переговорів”, – цитує Плотницького РІА Новини.

“Основною темою наших розмов був обмін полоненими за формулою “всіх на всіх”, тобто зниклих, і ті питання, які пов’язані з цією темою”, – пояснив ватажок “ЛНР”.

Плотницький наголосив, що він і Захарченко сходяться на думці, що подібні зустрічі корисні, “тому, що ця проблема повинна бути освітлена у стінах Верховної Ради не тільки з одного боку, але повинні бачити і чути наш голос, наше розуміння”.

“Вирішення цього питання, думаю, найближчим часом… буде закріплено на державному рівні, і більшість своїх людей ми назад заберемо…”, – заявив він.

Плотницький також висловив упевненість, що такі зустрічі не повинні обмежуватися одним депутатом, це повинна бути група людей.

Читайте також:МОЧАНОВ ЗАСТУПИВСЯ ЗА САВЧЕНКО

Джерело.

facebook