fbpx
Політика
Першим рішенням нової заступниці голови райради стало призначення собі премії та надбавки до зарплати

Нова заступниця голови Київської райради Полтави Світлана Тригубенко одразу після призначення на посаду проголосувала за встановлення собі надбавки до зарплати і премії.

На сайті Київської райради Полтави з’явилися підсумки голосування під час останньої сесії ради, де обрали нову заступницю голови. Нею стала представниця “Совісті України” Світлана Тригубенко. Вона замінила на цій посаді Владислава Контарчука з ВО “Свобода”, якого “зняли” на попередній сесії зі скандалом.

Обрання Тригубенко було першим питанням порядку денного, а другим – “Про встановлення надбавки, премії заступнику голови районної ради”. Підтримали пропозицію 24 депутати з 32 присутніх (у раді загалом 36 депутатів).

Зокрема, “за” проголосували представники “Радикальної партії Ляшка” (усі чотири голоси), “Рідного міста” (усі чотири голоси), “Блоку Петра Порошенка” (чотири голоси, один депутат відсутній), один із п’яти представників Соціал-демократичної партії Капліна (“за” проголосував голова ради Синягівський), один із двох депутатів від Аграрної партії (інший відсутній), всі троє представників “Укропу”, всі четверо висуванців “Батьківщини”, а також усі четверо представників “Совісті України”.

У тому числі “за” проголосувала і сама Світлана Тригубенко. Однак згідно із Законом України “Про запобігання корупції” чиновниця не мала права брати участь у голосуванні за встановлення надбавок і премій самій собі.

За усталеною практикою, зокрема, під час сесій районних та міської рад Полтави, у таких випадках особа, щодо якої голосують, повідомляє про наявний конфлікт інтересів і не бере участі в голосуванні. За порушення цього правила існує адміністративна відповідальність.

Таким чином, Світлана Тригубенко, не врахувавши наявність конфлікту інтересів, проголосувала за встановлення собі надбавки та премії у перший же день роботи заступником голови райради. Надбавка складатиме 50 відсотків, премія – 120 відсотків.

Читайте також: Епатажна Даша Селфі розпитала у депутатів, скільки коштує хліб? Ось що з цього вийшло (відео)

Джерело.