fbpx
Авто
Перший крок зроблено. Парубій підписав закон про зниження акцизу на імпорт вживаних авто з ЄС і закрив засідання Ради

Тепер закон можуть відправити на підпис Порошенко

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про зниження акцизу на імпорт вживаних авто з ЄС і закрив засідання Ради.

Друга частина ранкового пленарного засідання пройшла напівпорожньому залі, народні депутати розглянули два проекти постанов і провалили обидва.

Спочатку з рекордним 1 голосом “за” було провалено постанову, блокировавшее подальший рух закону, який знижує акциз на імпорт уживаних авто їх Європи, а потім відмовили і в прийнятті постанови, яка скасувала б схвалені раніше зміни до Конституції в частині судоустрою.

Читайте також: Що таке автомобільний екостандарт: як з цим жити українцям

Народні обранці бадьоро почали роботу о 10:00, прийнявши низку важливих законопроектів, перший стосувався реформування Збройних сил, Рада вивела десант в окремий вид військ, а сили спеціальних операцій (ССО) виділила в окремі військові сили. Потім перейшли до радіомовленню і телебаченню, згідно з новим прийнятим законопроектом радіостанції зобов’язані транслювати кожну третю пісню українською мовою.

Потім було прийнято постанову, якою народні депутати підтримали звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія, його просять надати автокефалію Православної церкви в Україні.

Після цього перейшли до включення законопроектів до порядку денного сесії, першим стояв новий законопроект про процедуру спеціальної конфіскації, які відмовились включати в порядок денний сесії. З-за цього фракція “Народного фронту” заявила, що відмовляється голосувати за будь-які законопроекти поки “спецконфискация” не буде прийнята.

З усіх наступних законопроектів до порядку денного сесії змогли включити лише той, що вносить зміни в закон “Про очищення влади”.

Після цього приступили до обговорення законопроекту про процедуру виділення землі для суспільних потреб, яке було проведено за повною процедурою. Законопроект не був прийнятий – голосів не вистачило.

Відзначимо, що, можливо, голосів так і не буде вистачати. Після демаршу “Народного фронту” прийняття законопроектів ускладнилося, а, за інформацією кореспондента 112.uaв залі спецделегаций “Борисполя” підтвердили, що на 13:00 призначено чартерний рейс в Ліон, де ввечері відбудеться матч збірної України з футболу. У кулуарах підтверджують, що велика делегація народних обранців має намір вболівати за нашу збірну на стадіоні.

Читайте також: Рада розблокувала для підписання закон про зниження акцизу на імпорт вживаних авто з Європи (відео)

Джерело.