fbpx
Перейти до вмісту

Перемога буде спільною – Залужний подякував волонтерам

“Ви завжди поруч.

Ми постійно відчуваємо вашу турботу і підтримку. Волонтери й військові — це нерозривний, фактично родинний, зв’язок. У нашій єдності — сила й незламність української нації. Уклінно дякую вам, дорогі волонтери, за допомогу війську!

Стійкість нашої оборони, звільнені міста і села, відносний, але все ж таки мир на більшій частині держави — це спільна заслуга.
І наша Перемога теж буде спільною! З Міжнародним Днем волонтера!”, – написав Залужний на сторінці в телеграм.

Також командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв привітав волонтерів зі святом та зазначив, що вони стали невід’ємною частиною протистояння з ворогом і перемог над ним.

“Дорогі волонтери! Дев’ятий рік триває війна. Це коротка мить для історії, але ціла вічність для народу, який прагне перемоги на шляху до миру. Увесь цей час ви з нами: ви – поруч в окопах, ви – біля поранених у шпиталях, ви – завжди в дорозі і там, де необхідна підтримка нам – українцям.

Сьогодні важко переоцінити ваші зусилля в налагодженні шляхів постачання медикаментів, продуктів харчування, одягу та автомобільної техніки, що вкрай необхідні нашим захисникам і захисницям. Я з великою пошаною і вдячністю скажу, що ви стали невід’ємною частиною нашого протистояння і наших перемог! З Міжнародним днем волонтера вас!” – зазначив Наєв.

Позначки:

You cannot copy content of this page