fbpx

Пашинський: постраждалому від стрілянини загрожує небезпека

Депутат Сергій Пашинський вважає, що В’ячеславу Хімікусу, якому він прострелив з нагородної зброї ногу 31 грудня, загрожує небезпека. Про це він написав у мережі Facebook.

Депутат пояснює своє занепокоєння тим, що за захистом постраждалого буцімто стоять «прибічники злочинного режиму Януковича», зокрема колишній перший заступник адміністрації президента Андрій Портнов, який «використовує людей у своїх планах».

«Я вважаю, що з такими «захисниками», сім’ї мого нападника може загрожувати небезпека, тому в понеділок я звернуся до відповідних правоохоронних органів з проханням забезпечити сім’ї нападника реальну, а не «портновську» охорону», — написав Пашинський.

Він також додав, що вже зараз невідомі люди слідкують за помешканням Хімікуса.

Раніше повідомлялося, що Сергій Пашинський змінив покази і підтвердив, що стріляв стоячи, хоча до цього говорив на допиті, що стріляв після того, як його повалили на землю.

Нагадаємо, голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський прострелив ногу чоловіку, який буцімто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою.

Читайте також: Відкриття наймолодшої в Україні доктора наук дає надію на одужання від раку (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page