fbpx
Політика
Пашинський і Корбан. З’явився другий аудіозапис

Екс-заступник Адміністрації президента Андрій Портнов на своїй сторінці в Facebook опублікував другу частину аудіозаписів розмов народного депутата Сергія Пашинського з колишнім заступником губернатора Дніпропетровській області Геннадієм Корбаном.

За словами Портнова, Пашинський в березні 2015 року звернувся до Корбана з проханням відпустити зі слідчого ізолятора Віктора Науменко, який за президентства Віктора Януковича був заступником голови Дніпропетровської обласної ради.

Науменко був узятий під варту за підозрою в перевищенні влади, сприянню масових заворушень, організації тітушок, перешкоджання діяльності журналістів і причетності до побоїща біля Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року під час одного з віче.

Портнов стверджує, що через кілька днів після дзвінка Пашинського, Науменко вийшов з СІЗО і саме за це Пашинський дякує своєму співрозмовнику в попередній, опублікованій кілька днів тому розмові.

Нагадаємо, що раніше був опублікований запис розмови Пашинського з Корбаном , в якій нардеп каже про захоплення влади і пропонує Корбану “керувати країною, щоб вона процвітала”.

Читайте також: “ВСІХ РОЗСТРІЛЯЄМО”: З’ЯВИВСЯ ЗАПИС, ЯК ПАШИНСЬКИЙ ХВАЛИВСЯ ЗАХОПЛЕННЯМ ВЛАДИ

Джерело.

facebook