fbpx

Парубій розповів, як ставиться до жартів “95 кварталу” про себе(відео)

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій зізнався, що адекватно реагує на гумор, проте не завжди розуміє жарти про себе у виконанні “Кварталу 95”. Про це політик розповів в інтерв’ю ТСН, передає 24 канал.

“Непросто реагувати, скажу вам чесно. Коли в минулому році, напередодні Нового року, вони давали ту сцену, де я з президентом, то до мене була маса дзвінків. Обурених, кажуть: “Андрію, ти повинен дати публічну реакцію”. Не можу сказати, що це приємно, хоч донечка моя радіє. Вона прибігає і каже: “Тату, з тебе знову глузують по телевізору”, – сміється Парубій.

При цьому він зазначив, що жарти між колегами є цілком звичною справою.

“Дуже часто ми між собою стібемося. Ми можемо сперечатися, який кращий спікер, тому що нас іноді збирається чотири спікера одночасно”, – додав голова парламенту.

Парубій також розповів, що не ходив не курси ораторської майстерності і не займався спеціально покращенням своєї дикції.

“Ні, я ні з ким не займався. Я знаю, що у мене з дитинства є певні проблеми, не настільки великі, як показує “Квартал”, але є. Намагаюся говорити повільніше і чіткіше, особливо коли веду сесію”,– зазначив спікер парламенту.

“А окуляри – це не радість моя, для мене це якийсь такий комплекс. Піднімають руку – я знаю, що там сидять Алексєєв або Помазанов, і не можу зрозуміти, хто з них піднімає руку. Іноді такий ефект дивний, коли вдягаю окуляри – враження, що всі на мене дивляться! Тому що я сидів без окулярів і не бачив їх так близько”, – зазнався Парубій.

Читайте також: Ірина Луценко вразила зверхністю щодо працівниці гардеробу

Політик також не заперечив, що є темпераментною людиною, але навчився опановувати свої емоції.

“Мене іноді всередині аж просто розpиває! У старі часи робив просто: я викликав на поєдинок, три раунди по три хвилини. Я багато років займався єдиноборствами: бокс, кікбоксинг, карате. А у Верховній Раді битися не можна! Таке тільки нечемні депутати роблять. А ввічливі не б’ються”, – наголосив голова Ради.

You cannot copy content of this page