fbpx
Політика
Парасюк знає, як змусити любити Україну в “ЛДНР”

Україна може зробити так, що мешканці Донбасу її полюблять. Про це нардеп Володимир Парасюк сказав в інтерв’ю, розповідає from-ua.

«Є дві ідеї рішення проблеми. Перша – просто закінчити АТО. А друга – введення військового положення. Назвати Росію ворогом, і тоді сідаємо розмовляти. Нам створили дві фейкові республіки, а Путін при цьому третя особа. Тут треба приймати рішення. Ви повірте, Липецька фабрика дуже багато значить у вирішенні конфлікту на сході України. Якби я вирішував, я б, напевно, закінчив АТО. Всім, хто не хоче єдину Україну – квиток в одну сторону. Вибачте, скільки ми будемо терпіти? Нам вже Донбас нічим слухати», – сказав Парасюк, відповідаючи на питання про те, яким він бачить вирішення проблеми з непідконтрольною Україні частиною Донбасу.

Він запевнив, що етнічні чистки ніхто проводити не буде, і всі ті люди, які сприймають Україну і згодні сприяти її розвитку, «готові братися за руки і йти далі». З іншого боку, про супротивників єдності України Парасюк відгукнувся негативно.

«Хто продовжує бути в опозиції до об’єднання країни – їм в Україні, вибачте, нічого робити… Я вважаю, що ті, хто не згоден (на єдність України – ред.), порушують Конституцію України, повинні сидіти у в’язниці», – поділився думкою нардеп.

Незважаючи на це, він вважає, що Україна може забезпечити собі прихильність жителів Донбасу.

«Звичайно, (план реінтеграції є). Я ж вам пояснюю, що ключовим моментом на Донбасі є те, що, якщо держава забезпечить певний соціальний пакет, тамтешні жителі будуть любити Україну до втрати свідомості. Але є люди, які ніколи в житті цього робити не будуть», – вважає Парасюк.

Читайте також:ПОЛІЦІЯ ВЖЕ НА ВУХАХ: У НАРДЕПА ВИКРАЛИ НОВЕНЬКИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

Джерело.

facebook