fbpx
Політика
Парасюк назвав Порошенка “баригою”

Народний депутат Володимир Парасюк називає президента Петра Порошенка “баригою” і не боїться зняття недоторканності. Про це він написав у Facebook, передає Gazeta.ua

“Краще бути середнього роду депутатом-хуліганом, аніж президентом-баригою, в якого взагалі нема роду”, – заявив він.

“По всіх ЗМІ обговорють те, що я “побив” 7 поліцейських і що зніматимуть із мене недоторканність. Ну, по-перше: знімайте на здоров’я!

По-друге: цікаво як би ви поводились, коли здоровий бугай піднімає на твою сестру руку або наводить на твого 53-річного батька автомат. І якщо розглядати в загальному цю тему, то правоохоронці перші спровокували конфлікт.

Але що найбільше дивує. Таке відчуття, що я вмер, але сам про це ще не знаю.

Якщо вже обговорюють мої вчинки, то можна до мене подзвонити за коментарем. Бо виходить якось дивно. Парасюк те зробив, Парасюк це зробив, а запитати Парасюка як було насправді, бо він там був, ніхто не має бажання”, – повідомив нардеп.

Читайте також: Ось це погляд: соцмережі вразило фото дружини Порошенка

14 березня на блокпості біля Слов’янська стався конфлікт між поліцією і нардепом Володимиром Парасюком. Через блокпост рухалася колона з 13 автомобілів, в яких перебували понад 35 людей. Вони відмовилися проходити стандартну перевірку та спровокували конфлікт.
Пізніше колону затримали поблизу Краматорська. Щоб її зупинити, правохоронці декілька разів вистрілили в повітря.