fbpx
Політика
Опитування: до парламенту можуть пройти 8 партій,серед новачків – “Укроп”

Більшість українців підтримують політичні партії, які нині перебувають в опозиції до чинної влади, а також хочуть бачити нові обличчя у складі парламенту. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією Gfk Ukraine у червні на замовлення інтернет-холдингу «Обозреватель».

Читайте також:В Україні стартували довибори до Верховної Ради

Згідно з дослідженням, до ВРУ змогли б потрапити 8 політичних партій. Серед фаворитів голосування опинилися «Батьківщина», яку підтримують 20% українців, «Опозиційний блок» з результатом 17% та «Радикальна партія Ляшка», за яку готові проголосувати 14% респондентів. Також до парламенту можуть потрапити партії «Самопоміч» (12%), Блок Петра Порошенка «Солідарність» (8%), «Громадянська позиція» (8%), «Свобода» і УКРОП (по 6%).

Водночас 20% респондентів досі не визначилися з тим, за кого готові віддати голоси, 13% українців взагалі не підуть на вибори і ще 14% не готові підтримати жодну з-поміж запропонованих політсил.

Опитування було проведено 13-28 червня 2016 року шляхом особистого інтерв’ю респондентів. У дослідженні взяли участь 2000 осіб віком від 18 років з усіх регіонів України за винятком окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Джерело.

Реклама