fbpx
Політика
Олег Тягнибок показав зятя, дітей і 4-місячну онуку (фото)

Головний націоналіст України Олег Тягнибок, який цієї весни став дідом, уперше показав світлину своєї онуки Юстинки. Мама дитини – 25-річна донька Тягнибока Ярина-Марія.

Разом із фотографією онуки Тягнибок опублікував у своєму Фейсбуці фотокартку з дочками Яриною-Марією та Дариною-Богданою, сином Гордієм і зятем Олегом Трачем. Не важко помітити, що зять Олег дуже схожий на свого тестя Олега. Напевно, Ярина-Марія обирала чоловіка, який нагадує їй батька.

 Виявляється, Олег Ярославович є борцем за незалежність України вже у четвертому коліні.

Предок Тягнибока Льонгин Цегельський був одним із засновників Західно-Української Народної Республіки. У січні 1919 року на Софійській площі у Києві він зачитував Акт Злуки між УНР і ЗУНР. Інший родич головного націоналіста України – лікар УПА Петро Скобельський – загинув у бою із НКВД у травні 1945 року.

Читайте також:САВЧЕНКО ВІДПОЧИЛА НА КУРОРТАХ ПІД МАРІУПОЛЕМ: ПЛАВАЛА В МОРІ ВНОЧІ ТА ІСКРИЛАСЯ (ВІДЕО)

Діда Тягнибока – священика Артемія Цегельського – за відмову перейти в московське православ’я репресували у 1949 році. Загинули двоюрідні брати дідуся – Микола та Роман. Перший – у таборі суворого режиму, другого “москалі живцем замурували в стіні горезвісної тюрми на Лонцького”, як пише Тягнибок. Бабусю Тягнибока разом і трьома малими дітьми також відправили у Сибір.

Як кажуть, яблуко від яблуні впало недалеко: Тягнибок почав агітувати за незалежність України ще студентом медінституту наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Але, незважаючи на “сімейні традиції”, Олег Тягнибок сподівається, що його дітям та внукам не доведеться продовжували боротися за незалежність України. “Нехай вони щасливо живуть і самі творять своє майбутнє на своїй, Богом даній землі”, – зауважує лідер націоналістів.

Нагадаємо, 27 квітня у лідера “Свободи” Олега Тягнибока народилася внучка.

Джерело.

Реклама

Related Post