fbpx

Офіційно назвали суму, на яку Янукович обікрав Україну

Обсяг фінансових операцій, які можуть свідчити про розкрадання і присвоєння державних коштів втікачем екс-президентом України Віктором Януковичем, його оточенням і колишніми членами уряду, сягає 199,4 млрд гривень.

Про це свідчать дані Державної служби фінансового моніторингу, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

“За весь період проведення розслідувань (березень 2014 року – серпень 2016 року) щодо фінансових операцій, проведених колишніми високопоставленими чиновниками, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 461 матеріал. Сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані із легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом і можуть бути пов’язані із вчиненням іншого злочину, за цими матеріалами, сягає 199,4 млрд гривень”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Оновлене меню в Раді: тигрові креветки, “Бламанже” та знижені ціни

За результатами вжитих заходів Держфінмоніторингом, під час проведення розслідувань заблоковані на рахунках фізичних і юридичних осіб, які мають зв’язок з Януковичем і колишніми високопоставленими особами, кошти в еквіваленті $1,52 мільярда.

Крім того, за час проведення розслідувань підрозділами фінансових розвідок інших країн повідомлено про заморожування активів колишніх високопоставлених посадових осіб і пов’язаних із ними осіб на загальну суму 107,2 млн, 15,9 млн євро і 135 млн швейцарських франків. Кошти були виявлені в Австрії, Великобританії, Латвії, на Кіпрі, в Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії та Нідерландах.

За даними Держфінмоніторингу, за вісім місяців 2016 року фінансовою розвідкою підготовлено і направлено в правоохоронні органи 65 матеріалів щодо фінансових операцій, проведених за участю Януковича, його близькими і особами колишнього Кабміну. Загальна сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані із легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, і з вчиненням інших злочинів, за цими матеріалами сягає 115,24 млн гривень.

Читайте також: Новоспеченого депутата освистали під час складання присяги (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page