fbpx
Політика
Обід за 5 гривень. У НБУ підтвердили справжність чеку.

Заступник начальника управління стратегії та реформування банківського сектора НБУ Руслан Кравець підтвердив, що чек з їдальні НБУ менше 5 гривень за обід, який недавно поширювався в соціальних мережах, є дійсним і пояснив чому в їдальні для чиновників така дешева їжа.

Про це повідомляється на сторінці Нацбанку в Facebook.

Раніше активіст Олексій Захарченко опублікував фото чека. “Проголодались? Немає сенсу йти в кафе або навіть готувати їжу вдома! Ідіть до їдальні Національного банку України! Там готують для найменш платоспроможних здається … А скільки ви платите за обід?”, – Підписав він публікацію.

У Нацбанку прокоментували, що “власником чека були обрані найдешевші страви з меню на той день – суп з квасолею, відварений рис і салат з білокачанної капусти”.

stolova_nbu

“Ціна обідів в їдальні формується, виходячи тільки з вартості продуктів. У фінальну ціну не включаються витрати на оренду (НБУ є власником приміщення їдальні), але немає комерційної накрутки – їдальня працює в нуль. Таким чином, виходить низька ціна на страви. Втім середній чек в їдальні НБУ становить близько 35-40 гривень “, – повідомив Кравець.

У прес-службі також повідомили, що їдальня Нацбанку не дотується за рахунок ні коштів НБУ, ні держави, адже вона працює за рахунок самоокупності. У бюджеті НБУ немає жодної статті витрат на утримання або дотацію їдальні, всі витрати компенсуються за рахунок продажу страв.

Також повідомляється, що продукти для їдальні закуповуються у оптових постачальників продуктів на ринкових умовах вибору найбільш вигідної пропозиції в співвідношенні ціна/якість.

nbu_idalnya_kalk

Паралельно ціни завжди порівнюються з декількома торговельними мережами міста.

Втім, пояснення НБУ вже розкритикували користувачі соцмережі.

Читайте також: У СОЦМЕРЕЖАХ З’ЯВИЛИСЯ ЦІНИ В ЇДАЛЬНІ НБУ: ЗАРПЛАТИ ГОНТАРЕВОЇ ВИСТАЧИТЬ НА 33 888 ОБІДІВ

nbu_idalnya_fb

Джерело.

Реклама