Політика
Новий Майдан?!

В Україні готуються осінні протести проти значного підвищення комунальних тарифів. Про це пише “Апостроф”, посилаючись на свої джерела.

За інформацією журналістів, вже почалася закупівля наметів для протестувальників. ЗМІ зазначає, що інформатори називають партію “Батьківщина” і її лідера Юлію Тимошенко найбільш імовірним організатором.

“Апостроф” вказує, що кілька джерел повідомили про закупівлю громадськими організаціями, які пов’язують з Тимошенко, від 300 до 500 наметів для можливого подальшого використання під час масових акцій протесту.

“Намети замовила громадська організація, пов’язана з” Батьківщиною “. Вони повинні бути готові до 1 жовтня”, – сказав співрозмовник видання.

На думку політолога Тараса Березовця, готується “розгойдування ситуації”.

“Те, що готується розгойдування ситуації, – це 100%. Ми це бачимо по сигналах. У них вже є попередня дата. Пробний страйк профспілок вони збираються організувати 11 жовтня, про це заявили їхні депутати. Тема тарифів там буде однією з ключових, це я і так розумію і бачу “, – заявив Березовець.

Він вважає, що мета протестів, які, можливо, спробує організувати Тимошенко, – дострокові парламентські вибори, а потім і президентські.

Інформацію про підготовлювані акції журналістам підтвердив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, який тричі обирався до парламенту за списками “Батьківщини”. При цьому, за його словами, протести не будуть пов’язані з жодною з партій.

“11 жовтня залізничники будуть пікетувати Міністерство інфраструктури. Вони вимагатимуть подолання корупції, підвищення заробітної плати, врегулювання відносин. Там не зовсім ясно з цим поляком (главою” Укрзалізниці “Войцехом Бальчуном. -” ГОРДОН “). Зрозуміло, що їх підтримає Конфедерація. ми ще подивимося, якими силами прилучимося “, – сказав Волинець.

На думку “Апострофа”, “до протестів також можуть бути залучені опіками” Батьківщиною “фермери, незадоволені бюджетом на наступний рік”.

У той же час в партії заперечують інформацію про підготовку протестів.

“Я відвідую всі засідання фракції і не бачу, щоб було планування масових акцій протесту. Ми зараз обговорюємо бюджет і зміни до бюджету”, – сказав нардеп від “Батьківщини” Ігор Луценко.

Інший нардеп з цієї політсили, Сергій Соболєв, спростував дані про закупівлю наметів.

Читайте також: Єгор Соболєв: настав момент істини

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook